fbpx
PJATK Dziś

PJATK Dziś

There is no translation available.

Polsko-Japońska Akademia Technik Komputerowych w Warszawie powstała w 1994 roku na mocy porozumień rządów Polski i Japonii. Jako jedna z najlepszych prywatnych uczelni w Polsce od lat kształci specjalistów w obszarze informatyki, zarządzania, kulturoznawstwa, architektury wnętrz, sztuki oraz projektowania graficznego.

PJATK zajmuje czołowe pozycje w prestiżowych rankingach i wyróżniana jest zarówno przez studentów, wykładowców, jak i media. Uczelnia posiada swoją jednostkę w Gdańsku, gdzie prowadzi studia na Wydziale Informatyki i na Wydziale Sztuki Nowych Mediów, oraz w Bytomiu. W Filii PJATK w Bytomiu od lat, funkcjonuje Centrum Badawczo-Rozwojowe, gdzie nowe technologie i nauka spotykają się z biznesem, medycyną i militariami. W 2023 roku, w Filii w Bytomiu ruszają studia pierwszego stopnia, na Wydziale Informatyki. Ponadto proponuje słuchaczom studia podyplomowe, studia MBA dla branży IT, kursy przygotowawcze i kursy internetowe.

Polsko-Japońska Akademia Technik Komputerowych jest uczelnią o profilu technicznym i w swojej ofercie edukacyjnej kładzie nacisk na rozwój nowych technologii i ich zastosowanie w różnych obszarach. Niezależnie od realizowanych programów kształcenia i specjalności, studenci poznają także japońską kulturę, język i obyczaje. Jednym z prowadzonych przez Uczelnię kierunków studiów jest Kultura Japonii. PJATK jest również jedynym w Polsce centrum egzaminacyjnym z języka japońskiego JLPT– Japanese-Language Proficiency Test.

W Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych możemy spotkać wielu cudzoziemców! W 2022 roku według danych z Dziekanatu, mamy. studentów z 74 krajów! Cieszymy się, że młodzi ludzie z całego świata, decydują się studiować w środku Europy, właśnie w naszej Uczelni!

 

Centrum Badawczo-Rozwojowe PJATK w Bytomiu
PJATK Virtual walk

Image Gallery

View the embedded image gallery online at:
https://www.pja.edu.pl/ru/pjatk-dzis#sigProGalleriabae5bbba0c