fbpx
Centrum Kształcenia Podyplomowego

Centrum Kształcenia Podyplomowego

Centrum Kształcenia Podyplomowego PJATK powstało z myślą o tych, którzy stawiają na rozwój w znanej już sobie dziedzinie lub chcą poszerzyć swoje horyzonty.

Oto tylko kilka powodów, dlaczego nasze studia podyplomowe pomogą Ci stać się bardziej skutecznym i wszechstronnym profesjonalistą:

  1. Rozwiniesz umiejętności miękkie.
    Dzięki studiom podyplomowym zyskasz praktyczne doświadczenie w swojej dziedzinie, co może potencjalnie pomóc ci wyróżnić się wśród współpracowników. Poprzez udział w projektach grupowych i dogłębnych dyskusjach podczas zajęć rozwiniesz kompetencje miękkie takie jak krytyczne myślenie, współpraca, umiejętności przywódcze i analityczne. Nauczysz się wyznaczać cele, realizować zadania oraz organizować swój harmonogram, co pomoże w rozwijaniu umiejętności takich jak: zarządzanie czasem, wytrwałość i samodyscyplina.

  2. Rozwiniesz wiedzę w swojej dziedzinie. Słuchacze, którzy już pracują i zdecydują się na studia podyplomowe, rozwiną umiejętności w ramach swoich specjalizacji. Studia podyplomowe mogą pomóc wykazać zaangażowanie w zdobywanie wiedzy z wybranej dziedziny lub pozwolić na skupienie się na bardziej niszowej dyscyplinie.

  3. Nawiążesz relacje z innymi profesjonalistami. Szkoły podyplomowe to świetne miejsca do poszerzenia swojej sieci kontaktów, szczególnie z innymi profesjonalistami, którzy również działają w Twojej branży. Ponieważ zajęcia dla absolwentów odbywają się zazwyczaj w mniejszych grupach i koncentrują się na projektach i współpracy, możesz nawiązać cenne relacje z wykładowcami i innymi słuchaczami.

  4. Będziesz uczyć się od praktyków. Nasi Wykładowcy to praktycy w danej dziedzinie. Posiadają solidną wiedzę na temat najnowszych trendów w branży, dzielą się swoimi doświadczeniami i oferują wgląd w to, na jakich umiejętnościach i kompetencjach słuchacze powinni się skoncentrować, aby rozwijać swoje indywidualne cele.

  5. Rozbudujesz swoje CV. Poprzez udział w studiach podyplomowych zdobędziesz umiejętności, które nie tylko wzbogacą Twoje CV, ale pomogą ci stać się biegłym w wybranej dziedzinie.

  6. Zmienisz ścieżkę kariery. Studia podyplomowe mogą pomóc Ci przygotować się do przejścia do nowej branży. Niezależnie od tego, czy chcesz nauczyć się nowych umiejętności, czy rozwinąć te, które już posiadasz, studia podyplomowe pozwolą Ci przenieść swoje cele edukacyjne na wyższy poziom.

  7. Odkryjesz nowe możliwości. Jeśli chcesz rozwijać swoją karierę w firmie lub branży, w której aktualnie pracujesz, dyplom studiów podyplomowych może pomóc Ci rozwinąć umiejętności potrzebne do zajmowania stanowisk wyższego szczebla. Niektóre organizacje zapewniają nawet świadczenia edukacyjne swoim pracownikom, w ramach których zwracają część lub całość kosztów czesnego.

  8. Poznasz aktualne trendy biznesowe i branżowe. Programy studiów podyplomowych zwykle koncentrują się na niszowej bazie wiedzy lub specjalizacji w branży. W ramach oferowanych przez nas kierunków podyplomowych dowiesz się, czym żyje dzisiejszy rynek i odkryjesz najnowsze trendy biznesowe w Twojej branży.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą studiów podyplomowych oraz MBA w Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych na stronie https://podyplomowe.pja.edu.pl

KONTAKT:
Centrum Kształcenia Podyplomowego
ul. Koszykowa 86
02-008 Warszawa

Budynek B, sala 17

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Telefony:
(+48) 512 497 506
(+48) 22 58 44 597