fbpx
Edukacja spersonalizowana – zarządzanie oświatą – studia internetowe

Edukacja spersonalizowana – zarządzanie oświatą – studia internetowe

Instytut Dobrej Edukacji oraz Polsko-Japońska Akademia Technik Komputerowych po raz kolejny uruchamiają od marca 2019 roku studia podyplomowe:

Oferta kształcenia skierowana jest do nauczycieli i dyrektorów szkół oraz absolwentów studiów wyższych, którzy planują podjąć pracę w placówkach edukacyjnych.

Zasady rekrutacji dostępne tutaj

Program studiów

Program studiów, przygotowany przez Instytut Dobrej Edukacji, powstał z myślą o zainteresowanych organizowaniem edukacji w sposób dający możliwość stworzenia uczniom optymalnych i przyjaznych warunków do rozwoju, zgodnych z ich indywidualnymi potrzebami i predyspozycjami. Koncentruje się na kształceniu z zakresu nowoczesnych metod edukacyjnych adekwatnych do potrzeb młodego pokolenia. Zawiera elementy przygotowania pedagogicznego, wiedzy o zarządzaniu oświatą, o specjalnych potrzebach edukacyjnych oraz przygotowuje do organizowania edukacji w sposób innowacyjny i zgodny z potrzebami uczniów.

Program umożliwia także poznanie i praktyczne wykorzystanie platformy m-learningowej NOMAD, która m.in. dostarcza narzędzi do samodzielnego opracowywania i tworzenia wysokiej jakości multimedialnych materiałów edukacyjnych. Poza zajęciami stacjonarnymi, odbywającymi się w ramach zjazdów organizowanych przez Instytut Dobrej Edukacji oraz Wydział Zarządzania Informacją PJATK, słuchacze otrzymają dostęp do m-learningowej platformy NOMAD opracowanej przez Polsko-Japońską Akademię Technik Komputerowych.

Dodatkowe informacje

Szczegółowe informacje na temat studiów zamieszczone są na stronie Instytutu Dobrej Edukacji 
Dodatkowych informacji w sprawie studiów udziela:
Instytut Dobrej Edukacji
Joanna Berdzik
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Szczegółowe informacje na temat zasad rekrutacji zamieszczone są tutaj 
Dodatkowych informacji w sprawie rekrutacji udziela:
Polsko-Japońska Akademia Technik Komputerowych
Dział Rekrutacji
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 22 58 44 590