fbpx
Stypendia

Stypendia

 

 

Szanowni Państwo,

w drugiej połowie marca będą Państwo mogli składać wnioski o stypendium rektorskie za wyniki w nauce na semestr letni 2022/23 (za średnią z semestru zimowego). Dokładny termin znajdą Państwo w zakładce 'Terminy składania wniosków'.

Komisja Stypendialna w najbliższym czasie ustali próg (średnią), od którego można składać wnioski o stypendium rektora. 

Przypominamy, że liczba osób, którym zostanie przyznane stypendium rektorskie, ograniczona jest ustawowo - zależy nie tylko od średniej danego studenta i zrealizowanego programu studiów, ale także od liczby studentów na danym kierunku i od kwoty przeznaczonej na stypendia socjalne.
Wysokość poszczególnych stypendiów zostanie podana po przeanalizowaniu wniosków.

-------------

Od 25 lutego do 10 marca absolwenci informatyki stacjonarnej I stopnia, którzy rekrutują się na studia dzienne na informatyce II stopnia, będą mogli ubiegać się o stypendium im.prof.Z.Michalewicza. Szczegółowe warunki podane są w regulaminie, do którego link znajduje się na dole strony. Znajdą tam Państwo również wniosek, który należy wydrukować i wypełnić. 

Wypełniony wniosek należy przynieść do dziekanatu w wyznaczonym terminie po uprzednim umówieniu się. 

-------------

Wnioski o stypendium Ministra Edukacji i Nauki zostały już zamknięte i przekazane do ministerstwa. Zgodnie z informacją MEiN wyniki będą znane w marcu 2023 roku. 

 

------------- 

Uwaga! Studenci, którzy nie mają polskiego obywatelstwa, proszeni są o uważne zapoznanie się z informacją zamieszczoną [TUTAJ].

Important! Students who do not have Polish citizenship are requested to read the information provided [HERE].