Informacje o stypendiach na rok akademicki 2020/2021

Szanowni Państwo, w październiku 2020 r będzie możliwość składania wniosków o stypendia rektora, dla osób z niepełnosprawnością oraz socjalne. Szczegółowe informacje otrzymają Państwo drogą mailową, będą także zamieszczone w zakładce 'Stypendia' na stronie.

Ogłoszenie o stypendium Ministra

Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego ogłosiło warunki ubiegania się o stypendium Ministra. Ci z Państwa, którzy chcą o takie stypendium się ubiegać, są proszeni o zapoznanie się z informacjami na stronie MNiSW (link poniżej).

Od tego roku zmienił się sposób składania wniosków. Obowiązkiem studentów, którzy chcą się ubiegać o stypendium Ministra, jest przygotowanie dokumentacji dotyczącej osiągnięć zgodnie z wytycznymi Ministerstwa. Prosimy zatem o uważne zapoznanie się z ogłoszeniem Ministerstwa (link poniżej) i zgromadzenie stosownych dokumentów, a następnie zeskanowanie ich i przesłanie na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w postaci pliku .zip, nazwanego nazwiskiem i imieniem studenta.

Na emaile czekamy do 1 października 2020 r włącznie.

Informacja na temat stypendiów Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego za znaczące osiągnięcia dla studentów na rok akademicki 2020/2021